Deși au existat numeroase controverse legate de aspectul stațiilor de autobuz din comuna Moșoaia, iată că, rezultatul final pare să mulțumească pe toată lumea! După ce la începutul acestei luni a fost finalizat montajul tuturor celor 15 stații, la acest moment se lucrează la colarea acestora și dotarea cu iluminat led și porturi de încărcare USB. Autoritățile locale dau asigurări că până la finalul lunii martie întregul proces va fi încheiat, astfel încât toți călătorii să beneficieze de condiții optime.